גישור זוגי

תהליך של גישור זוגי הינה למעשה מסגרת ייחודית אשר מעניקה לזוג אפשרות לפתור מחלוקות שונות וסכסוכים בדרך מכבדת של הידברות. היתרון המהותי של שיטה זו הוא בכך שהיא מאפשרת לזוג להימנע ממאבק משפטי מורכב ולא נעים. חשוב לקחת בחשבון כי גישור זוגי חייב להתבצע על ידי איש מקצוע מוסמך, מגש מקצועי, אשר יודע כיצד להביא את שני הצדדים לפתרון מוסכם. בשלב הראשון של גישור זוגי על הזוג להציג את הטענות, ולומר מהי התוצאה הרצויה מבחינתו. בשלב השני, למעשה מתרחש גישור בין בני זוג והמגשר פועל על מנת לקרב בין עמדות הצדדים, זאת על ידי מתן פתרונות שונים. המגשרות מציעות גישור בין בני זוג כבר לא מעט שנים, וגאות להחזיק הן בניסיון והן במוניטין רב בתחום. 

מה חשוב לדעת על תהליך גישור?

בראש ובראשונה, חשוב לדעת כי קיים גישור עבור בני זוג, וכמובן, גישור בין בני משפחה. למעשה, גישור משפחה הינו שונה מעט מכל סוג אחר, והוא דורש התמחות וניסיון מצידו של המגשר. הליך זה מתאים למגוון רחב של סכסוכים, כאשר ההצלחה תמיד טמונה בשני קרטריונים. האחד, שני הצדדים נכונים להגיע לפתרון, והשני הוא המגשר עצמו, אשר צריך להיות בעל ניסיון בתחום גישור משפחה. 

מה הופך גישור למוצלח?

כאמור, על מנת להשיג גישור מקצועי ואפקטיבי, חשוב כי שני הצצדים יהיו נכונים להידברות, זאת כמובן לצד המקצועיות והניסיון של המגשר עצמו. במילים אחרות, גם הכוונות הטובות ביותר לא יצליחו להניב פרי במידה והמגשר לא יכיר את עולמות התוכן הרלוונטים. על מנת למצוא איש מקצוע אמין ומנוסה, חשוב להתחיל בראש ובראשונה בסקר שוק קצר ומקיף, כזה שיעזור לכם להכיר את האפשרויות הקיימות כיום בשוק. לאחר שלב זה, חשוב כי תערכו שיחה או פגישת היכרות עם המגשר או המגשרת, על מנת לוודא כי אכן קיימת בינכם כימיה. מדובר על אלמנט מהותי וחשוב במיוחד בהליך הגישור, ולא מומלץ לוותר עליו. כידוע, המגשר הולך ללוות אתכם זמן מה, וברגעים רגישים במיוחד, כך שחשוב שתרגישו בנוח לצידו, ותרגישו ביטחון לומר את אשר על ליבכם. המגשרות מציעות מגוון רחב של שירותים בתחום, וגאות לעמוד מאחורי קהל הלקוחות אמין ומרוצה.

נשמח לעמוד לשירותכם

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם