גישור חובה בדיני משפחה

אחת הדרכים הנפוצות והמבוקשות ביותר ליצירת הסכמות בין שני צדדים היא גישור חובה בדיני משפחה, ובצדק. מדובר על שיטה אפקטיבית במיוחד ליישוב סכסוכים בנושאים שונים. גישור חובה בדיני משפחה למעשה מבקש להחליף את הדיון בבית המשפט ומציע דרך אלטרנטיבית ליישוב מחלוקות. כחלק בלתי נפרד מהליך גישור חובה בדיני משפחה הצדדים למעשה נעזרים בגורם נטרלי אשר מגשר בינהם ומאפשר להם להגיע לפתרון מוסכם. חשוב לדעת כי לאורך כל הדרך, שני הצדדים שומרים על העצמאות שלהם, והם חופשיים להביע את דעתם. גישור חובה בדיני משפחה מאפשר תקשורת בריאה וחכמה בין הצדדים, ובכך חוסך זמן יקר ועוגמת נפש. כמובן כי גישור חובה בסכסוכי משפחה מחייב עזרה, ליווי וייעוץ מצידו של איש מקצוע. המגשרות מתמחות בשירותי גישור חובה בסכסוכי משפחה ומעניקות מענה מקצועי לכל מי שמחפש עו”ד גישור תל אביב. 

מדוע חשוב לפנות לאיש מקצוע בתהליך גישור?

כאשר זה מגיע לדיני משפחה גישור גירושין ברבנות הינו חשוב במיוחד. היתרון המרכזי של הליך זה הוא בכך שהוא מעניק לשני הצדדים אפשרות ליישב סכסוכים ומחלוקות באופן בריא ונכון. כיום, ניתן לראות כי גישור הינו נפוץ ומבוקש במיוחד, כאשר גישור גירושין ברבנות נחשב לנפוץ ביותר. במילים אחרות, לגישור בדיני משפחה קיימת מורכבות אחרת, ולכן הוא מורכב יותר. בדיוק בגלל סיבה זו, חשוב לא לוותר, ולפנות לאיש מקצוע שיכול לעזור ולהקהל על התהליך. 

לחסוך זמן יקר וסכסוכים מיותרים

כאמור, גישור דרך בית משפט יעזור לכם לחסוך לא מעט מחלוקות וריבים מיותרים. הליך הגישור עצמו הינו מהיר ויעיל יותר ביחס לדיונים ארוכים ומתישים המתרחשים בבית המשפט. לכן, גישור דרך בית משפט אשר מותאם לכם באופן אישי יעזור לכם לחסוך זמן יקר וסכסוכים. למעשה, בהליך כזה אתם פועלים לאורך כל הדרך מול המגשר, אשר מתאים את לוח הזמנים אליכם. בנוסף, גישור מסוג זה הינו חסכוני יותר מבחינה כלכלית, כאשר הוצאות בגין הליכים משפטיים כגון שכר טרחה, הוצאות משפט, עורכי דין, הפסד ימי עבודה ועוד. לסיכום, ניתן לומר בפה מלא כי פנייה אל מגשר מקצועי, המתמחה בתחום זה ובעל ניסיון, יכולה בהחלט להפוך את כל ההליך למהיר, אפקטיבי ונעים יותר. המגשרות הינו משרד בבעלותן של שתי מגשרות בעלות ניסיון רב שנים בתחום, אשר מעניקות לכל לקוח את השירות המקצועי, הרגיש, והאיכותי ביותר. 

נשמח לעמוד לשירותכם

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם