הסכם גירושין ללא עורך דין

על הסכם גירושין ללא עורך דין ובעזרת מגשר

הסכם גירושין ללא עורך דין או אתו צריך לכלול את הסדרי המשמורות והמזונות, אופן חלוקת הרכוש, הסכמות לגבי המשך אופי חינוך הילדים ומרחק המגורים של הצדדים. רבים מעדיפים הסכם גירושין ללא עורך דין אלא עם מגשר על מנת להביא גישה מכילה יותר למשא ומתן ובניית העתיד המשותף.

מעורבות בחיי הילדים

גישור אחרי גירושין נועד לאפשר לשני הצדדים לעמוד על הרגליים בסופו של התהליך. לעמוד על הרגליים מבחינה כלכלית ולעמוד על הרגליים במבחינה רגשית מול הצד השני ומול הילדים. גישור אחרי גירושין נועד לאפשר לשני ההורים לראות את המציאות באופן שהניצחון שלהם הוא גם הניצחון של הצד השני. מגשר מנסה להביא בתהליך הגישור לכך שכל הורה יהיה אחראי על עצמו ועל מעשיו, כמו גם על חלק מעולמם של הילדים מבחינת הטיפול בהם. מגשרת משפחה מנסה להביא לכך ששני הצדדים יראו את עצמם מחויבים להסדרי הראייה והמשמורת ולהיות מעורבים באופן פעיל בחינוך הילדים ובהתנהלותם הכלכלית. הגישור אמור לשנות את הגישה של הסכם גירושין או שלום בית, לגישה של יחסים תרבותיים במסגרת הסכם הגירושין.

התנהלות מכובדת ומכבדת

כפי שכל מגשר זוגי יודע, הפחתת התקשורת בין בני זוג גרושים הינה טעות מכיוון שהדבר מעמיד את הילדים במרכז סכסוך הגירושין. כאשר בני הזוג לשעבר לא מתקשרים ישירות, הילדים הם שמעבירים את המסרים בין הצדדים. מלבד הבעייתיות של שימת הילדים בקדמת הסכסוך, יש בכך גם פתח למניפולציות של הילדים, כלפי הצדדים בהתאם לרצונותיהם. עבודה מתוך רצון טוב ועזרה מקצועית של מגשרת או מגשר משפחה, יכולה לבנות מנגנונים יעילים לשיתוף פעולה ובניית התנהלות מכבדת לאחר הגירושין. הסכם גירושין בהסכמה מחיר כדאי עבור המשך החיים

הסכם גירושין ללא עורך דין – גישור מקצועי

אם אתם מתעניינים במידע על הסכם גירושין בהסכמה מחיר או מעוניינים בתהליך של הסכם גירושין או שלום בית, כדאי לכם להכיר את שיטת הגישור של עו”ד אליה טל ועו”ד לירון שיינקמן. הליך הגישור של המגשרות מנוהל על ידן באופן שנותן מענה מיטבי לצרכי שני הצדדים והילדים. עו”ד לירון שיינקמן ועו”ד אליה טל מביאות להליכי הגישור מלבד ידע וניסיון משפטי נרחב גם, מיומנויות וכישורים בתחומים של ייעוץ זוגי ויישוב סכסוכים, אימון אישי ומשפחתי, פסיכולוגיה ועוד.

נשמח לעמוד לשירותכם

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם