הסכם הורות משותפת

בשנים האחרונות, יותר ויותר הורים בוחרים להביא ילד לעולם שלא במסגרת ״רגילה״ של נישואים. כאן בדיוק נכנס לתמונה הסכם הורות משותפת. מדובל על הסכם אשר נועד להסדיר את כל החובות והזכויות של ההורים כלפי הילדים, ולמעשה לקבוע נושאים שונים באופן גידולם. הסכם הורות משותפת מעניק לשני הצדדים שקט נפשי וביטחון. כמו כן, אחד היתרונות המרכזיים של הסכם הורות משותפת הוא בכך שהוא חוסך פעמים רבות סכסוכים מיותרים ומחלוקות. בעקבות המשמעות האדירה של הסכם הורות משותפת לידועים בציבור מומלץ וחשוב לפנות לאיש מקצוע המתמחה בתחום על מנת שיוכל לעזור לכם לבנות הסכם מקצועי ומותאם באופן אישי. המגשרות מתמחות זה שנים רבות בבנייה של הסכם הורות משותפת לידועים בציבור עבור מאות לקוחות, וגאות לקחת להבטיח בכל פעם מחדש, את התוצאה הטובה ביותר. 

מה חשוב לדעת על הורות משותפת? 

למעשה, כל זוג אשר מעוניין להקים משפחה יכול לערוך גירושין הורות משותפת. המטרה המרכזית והחשובה ביותר של גירושין הורות משותפת היא למעשה לוודא כי לא קיים שוני דרמטי בהשקפת עולמם של ההורים, ובמידה וקיימים פערים מסוימים, לגשר עליהם מבועד מועד, הכל אמור, באמצעות הסכם מסודר ובהיר. במילים אחרות, מדובר במסמך משפטי לכל דבר, אשר מגדיר את החובות של ההורה כלפי הילד. 

למי זה מתאים?

הסכם הורות משותפת משפחה חדשה מתאים עבור כל מי שמעוניין לקיים מערכת יחסים זוגית ולגדל ילדים משותפים. ניתן לראות כי בשנים האחרונות הורות הפכה להיות מושג גמיש ורחב יותר, ובהתאם לכך, הסכם הורות משותפת משפחה חדשה הפך להיות די נפוץ. הסכם זה בין שני אנשים הינו מוגדר מראש, והוא לצורך מטרה מאוד ספציפית, והיא ההורות המשותפת. בהתאם לכך, חשוב במיוחד כי שני הצדדים יתאמו ציפיות, ויכללו הכל בהסכם הרלוונטי. על מנת להבטיח הסכם מקצועי, מדויק, אשר כולל את כל הנושאים החשובים ביותר, מומלץ כי תפנו לאיש מקצוע, בעל ניסיון, מוניטין וידע מקצועי רחב בתחום, אשר יכול לעזור, ללוות, ולייעץ לאורך כל הדרך. המגשרות בעלות ידע משפטי רחב ואדיר, אשר מעניק להן את האפשרות לעזור לקהל לקוחות רחב בתחום, לצד הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר, מתן יחס אישי, ומענה לכל דבר, לאורך כל הדרך, מתחילה ועד סופה. 

נשמח לעמוד לשירותכם

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם