עורך דין הסכמי גירושין

על תפקידו עורך דין הסכמי גירושין ומגשר

תפקידו של  עורך דין הסכמי גירושין לנסח הסכם שיסדיר את הסוגיות השונות שכרוכות בגירושים של בני הזוג וחלוקת הרכוש. הסכם הגירושין נועד להביא לסיומו של הסכסוך ולסיים את הקשר בהתייחס לאופן חלוקת הרכוש, דרכי הנשיאה בעול הכלכלי בהמשך, הסדרי הראייה והמשמורת ועוד.

יחסים תרבותיים בגירושין

לאחר שבני הזוג מגבשים, הסכם גירושין חלוקת רכוש בעזרת עורך דין או מגשר, עליהם לפנות לבית הדין הרבני או לבית המשפט לענייני משפחה על מנת לאשרר אותו.  כפי שכל עורך דין הסכמי גירושין יודע, הפחתת התקשורת בין בני זוג גרושים הינה טעות מכיוון שהדבר מעמיד את הילדים במרכז סכסוך הגירושין. כאשר בני הזוג לשעבר לא מתקשרים ישירות, הילדים הם שמעבירים את המסרים בין הצדדים. עבודה מתוך רצון טוב ועזרה מקצועית של מגשרת או מגשר משפחה, יכולה לבנות מנגנונים יעילים לשיתוף פעולה ובניית התנהלות מכבדת לאחר הגירושין. הסכם גירושין כללי בהסכמה מומלץ לשם המשך החיים באופן תרבותי.

לראות את המציאות באופן חיובי

גישור אחרי גירושין נועד לאפשר לשני הצדדים לעמוד על הרגליים בסופו של התהליך באמצעות הסכמה על הסכם גירושין חלוקת רכוש. לעמוד על הרגליים מבחינה כלכלית ולעמוד על הרגליים במבחינה רגשית מול הצד השני ומול הילדים. מגשר מנסה להביא בתהליך הגישור לכך שכל הורה יהיה אחראי על עצמו ועל מעשיו, כמו גם על חלק מעולמם של הילדים מבחינת הטיפול בהם.  בניסוח הסכם גירושים משמורת משותפת, המגשר מנסה להביא לכך ששני הצדדים יראו את עצמם מחויבים להסדרי הראייה והמשמורת ולהיות מעורבים באופן פעיל בחינוך הילדים ובהתנהלותם הכלכלית. הגישור אמור לשנות את הגישה של הסכם גירושין או שלום בית, לגישה של יחסים תרבותיים במסגרת הסכם הגירושין.

עורך דין הסכמי גירושין וגישור מקצועי

אם אתם מתעניינים במידע על הסכם גירושין כללי או מעוניינים בתהליך של הסכם גירושים משמורת משותפת כדאי לכם להכיר את שיטת הגישור של עורך דין הסכמי גירושין אליה טל ועו”ד לירון שיינקמן. הליך הגישור של המגשרות מנוהל על ידן באופן שנותן מענה מיטבי לצרכי שני הצדדים והילדים. עו”ד לירון שיינקמן ועו”ד אליה טל מביאות להליכי הגישור מלבד ידע וניסיון משפטי נרחב גם, מיומנויות וכישורים בתחומים של ייעוץ זוגי ויישוב סכסוכים, אימון אישי ומשפחתי, פסיכולוגיה ועוד.

נשמח לעמוד לשירותכם

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם